Naszą przygodę z branżą wykończeniową zaczęliśmy w Łodzi w roku 2012 jako dystrybutor farb, sztukaterii, paneli podłogowych oraz tynków dekoracyjnych. Od maja 2016 zaczęliśmy pracować na terenie Kielc oraz całego województwa świętokrzyskiego.

Jesteśmy elastyczni, więc chętnie podejmiemy współpracę i projekty w innych województwach.

 

 

Pierwsze projekty z tynkami zaczęliśmy realizować zaraz po wprowadzeniu mas dekoracyjnych do sprzedaży. Zauważyliśmy duże zainteresowania wśród projektantów oraz klientów indywidualnych. Niestety bardzo mała garstka osób chciała się podejmować wykonania realizacji z tymi produktami. Podjęliśmy zatem rękawice i zaczęliśmy się zagłębiać w otchłań informacji i możliwości wykorzystania naszych produktów oraz uczyć się sztuki aplikowania mas dekoracyjnych.

 

 

Po 5 latach doświadczenia i realizacji wielu obiektów jesteśmy w stanie wykonać większość projektów jakie otrzymujemy od naszych klientów. 

Do każdej realizacji podchodzimy  z wielką uwagą i starannością. Wiemy, że każda ściana nabiera charakteru i ducha oraz tworzy końcowy efekt który będzie najbardziej widoczny dla oka.

 

 

Jak pracujemy:
 

- dojedziemy na miejsce realizacji z naszymi materiałami pomocniczymi i próbnikami, aby dobrać odpowiedni produkt, efekt oraz kolor

- po dokonaniu wyboru robimy pomiary na miejscu 

- wykonujemy wycenę na dany projekt

- po akceptacji umawiamy się na realizację w wyznaczonym terminie

 

 

 

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych współpracą jednorazową oraz długoterminową.

 

    Kilka słów o nas:

 

TYNKI DEKORACYJNE - GALERIA ZDJĘĆ

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI REALIZACJAMI.

( Wszystkie zdjęcia są z projektów realizowanych i wykonanych przez HD-DESIGN )

TYNKI DEKORACYJNE KIELCE, WARSZAWA, ŁÓDŹ, KRAKÓW...